​Transport af løsgods, køb og salg brændselsprodukter

Miljøvenlige brændselsprodukter, sold, strøelse og afdækning til private og viksomheder

Kontakt

Dansk Biotransport A/S
Saudalsvej 1B
7500 Holstebro
Telefon: +45 96 11 90 11

E-mail: mail@biotransport.dk​

Faktura e-mail: bogholderi@biotransport.dk

CVR: 26868602

 

 

 

 

Du er altid velkommen til at kontakte os.

Dette kan enten ske ved telefonisk henvendelse, mail eller via vores kontaktformular, som blot skal udfyldes og sendes afsted.

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Leo Andersen

Direktør

leo@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9017

​Claus Due Petersen

Regnskabschef

claus@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 7370 9902

Torben Nordentoft

Kørselsleder

Volumebiler Export-Import.

torben@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9016

Kent Horsfeldt

Kørselsleder

Volumebiler Danmark

kent@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9014

Christen Stampe

Kørselsleder

Suge-/blæsebiler

christen@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9019

Carsten Halvor Nielsen​

Kørselsleder

Carsten@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9018

​Nikolai Willadsen

Kørselsleder

Volumenbiler Export-Import

nikolai@biotransport.dk
Direkte tlf.: +45 9611 9013

Dennis Borg

Traffic Manager

dennis@biotransport.dk

Direkte tlf.: +45 9611 9012​​

​Firmainformation

Dansk BioTransport A/S

CVR: 26868602 

Adresseinformation

Saudalsvej 1B

7500 Holstebro

Kontaktinformation